Köfteci Yusuf

KÖFTECİ YUSUF / İZNİK

Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren Köfteci Yusuf A.Ş, 1996 yılında İznik’te kuruldu. 20 yıldır Türkiye’nin gıda ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren Köfteci Yusuf A.Ş., Avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük Köfte Fabrikası ünvanına sahip olup, Bursa ve ilçelerinde (İznik, Orhangazi, Gemlik, Yalova Yolu, Mudanya Yolu, İzmir Yolu), İzmir (Balçova Selway Outlet), Eskişehir(Üniversite Caddesi), Yalova, Bilecik – Bozüyük (Sarar Outlet ve Otoyol üzeri), Balıkesir – Susurluk, Görükle (Trio Yaşam Merkezi), Kocaeli (Başiskele), Denizli (Merkezefendi), Kırıkkale (Yahşihan), Ankara (Yeni Mahalle Podium AVM) olmak üzere 18 şubemiz ile hizmet vermektedir.
Köfteci Yusuf markası ve restoranları, Temmuz 2015’te Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek ekinde seçilen ‘’Türkiye’nin En İyi 10 Yol Lokantası’’ sıralamasında birinci seçilerek, Türkiye’nin en güvenilir restoran markası olmuştur.

Firmamız Köfteci Yusuf A.Ş. markasının yanı sıra ‘’Yol Boyu Lezzetleri’’ konseptinde Köfteci Yusuf, DönerY, BurgerAge, Ciğerce ve Kamenta markaları ile 5 farklı konsepti müşterileriyle buluşmaya devam etmektedir.

İletişim

Sanal Tur
  • Selçuk Mah, Atatürk Cd.
  • +90 444 6 162
  • info@kofteciyusuf.com
  • kofteciyusuf.com.tr