Hotel Zeytin Bahçesi

Hotel Zeytin Bahçesi İznik Göl kıyısında sahile sıfır eşsiz göl ve günbatımı manzarasına sahip cephesiyle İznik sahilinin incisi konumunda yer almaktadır. 100 kişilik, farklı konseptli 40 odalı, 5 kral süit, 8 junior suit, özel oda ve standart odaların yanında nikah töreni, toplantı, cep sineması gibi çok amaçlı kullana bilinecek konferans salonu, yüzme havuzu, restoran, teras cafe bar hizmetlerinin yanında 2000 metrekarelik bahçesinde toplu yemekler, düğün, sünnet gibi yemekli cemiyetleri organize edebilecek hem iş ve hem tatil amaçlı seyahat eden misafirlerinin konaklamalarını unutulmaz kılmaktadır.


Restaurant

Restaurant

300 kişilik mekan kapasitesi, göl manzarası ve damak zevkinize uygun lezzetler eşliğinde tüm özel organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz Zeytin Bahçesi Restoran 7 gün hizmetinizde.

İznik sahilinin incisi Zeytin Bahçesi Restoran’ta lezzetli yemekler ve eşsiz göl manzarası keyfi ile misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamaya devam ediyoruz. Zeytin Bahçesi Restoran’ın başarılı şefi Erol Akdeniz’in hazırladığı muhteşem lezzetler, konuklarımız tarafından büyük beğeni topluyor.


Toplantı Salonu

Toplantı Salonu

Çağdaş otelcilik anlayışı ile günümüzün en modern ve teknolojik donanımlarının ve konforun bir arada sunulduğu toplantı salonumuzla hizmetinizdeyiz.

İznik’te hem iş hem gezi amaçlı seyahat eden konuklarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hazırlanan 80 kişi kapasiteli toplantı salonumuz çok anaçlı kullanıma uygundur.
Kablolu ve Kablosuz internet bağlantısı, sunum ekipmanları, konsepte uygun olarak hazırlanabilen esnek yerleşim planları ile toplantı ve konferanslarınız için sunum başarısına destek olur.


Havuz

Havuz

Zamanın ötesinde bir kentte, zeytin bahçelerinin arasında huzurlu bir otel bahçesi. Zeytin ağaçlarının gölgesinde, İznik Gölü mansarasında güneşlenmenin ve dinlenmenin keyfini çıkaracak, dinginleşeceksiniz.

İletişim

Sanal Tur
  • Selçuk Mahallesi Kutalmış
  • Oğlu Süleymanşah Cad.
  • No: 11 İznik / Bursa
  • 0224 757 24 04